Firma OKNOŚWIAT Sp. z o.o. jest producentem stolarki PVC i Aluminium.
Obecnie, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY I OBSŁUGI KLIENTA
ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Miejsce pracy: Podrzecze

WYMAGANIA:

• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (komunikacja telefoniczna z klientem obcojęzycznym)
• Umiejętności interpersonalne w kontaktach handlowych;
• Dobra obsługa podstawowego oprogramowania komputerowego;
• Umiejętność ustalania priorytetów i efektywna organizacja pracy własnej;
• Prawo jazdy kat. B;

OBOWIĄZKI:
• Stacjonarna obsługa klienta niemieckojęzycznego;
• Przygotowywanie ofert handlowych;
• Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji handlowych;
• Współpraca z innymi działami firmy.

OFERUJEMY:

• Pracę w rozwijającym się dziale sprzedaży;
• Stabilne warunki zatrudnienia;
• Możliwość rozwoju umiejętności handlowych oraz nabierania doświadczenia w relacjach z klientami;
• Dużą swobodę działania;

W przypadku zainteresowania powyższą ofertą pracy, prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: produkcja@oknoswiat.com
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

UWAGA:
Prosimy również o zamieszczenie poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U.nr 133, poz. 883).